Новини автосалону
18.09.2020

Легендарний SEAT Leon CUPRA із ціновою вигодою -20%!

Спеціальна пропозиція. Автомобіль в наявності на пр.Гагаріна, 314 Б.
1

Тільки в автосалоні СЕАТ Центр Харків на Гагаріна діють привабливі цінові пропозиції на легендарний хетчбек SEAT Leon CUPRA із вигодою орієнтовно від  210 000* гривень.

SEAT Leon CUPRA вирізняється динамічною та сучасною формою. Його неповторний вигляд характеризується аеродинамічними лініями. Повністю світлодіодні фари SEAT Leon CUPRA чудово гармонують зі своїм аеродинамічним дизайном та надають автомобілю особливо вражаючий вигляд спереду. Салон SEAT Leon CUPRA такий же ефектний як і дизайн його кузова та вирізняється високоякісними матеріалами оздоблення. Ергономічний інтер'єр, цифрова панель приладів та ексклюзивні елементи дизайну доповнюють спортивний стиль моделі. Автомобіль має найновіші технології, які покращують водійські відчуття. Модель оснащено 2.0 літровим бензиновим двигуном потужністю 290 к.с. Новітня технологія забезпечує максимальну безпеку на ходу.

Всі елементи дизайну динамічного хетчбека SEAT Leon CUPRA викликають захоплюючі емоції.

Пропозиція діє з 18 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року на автомобілі 2019 року виробництва, які наявні на складі в Україні.

Огляд SEAT Leon CUPRA  у наявності

З  радістю готові надати додаткову інформацію і відповісти на Ваші запитання за телефонами:

067 578 51 15, 067 576 90 06.

Будемо раді вітати Вас у колі своїх постійних клієнтів!

СЕАТ Центр Харків

пр.Гагаріна, 314 Б

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 17.09.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в СЕАТ Центр Харків на Гагаріна. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись. 

Владислав
Болотов

Керівник відділу продажу
Телефон: +380 57 341 41 48
Мобільний телефон: +380 67 576 90 06
Факс: