Новини від СЕАТ
16.09.2019

CUPRA представляє концепт-кар Tavascan - перший повністю електричний автомобіль бренду

Франкфурт (Frankfurt), 10 вересня 2019 р. Компанія SEAT прибула на Франкфуртський автосалон у повній готовності до демонстрації свого портфоліо автомобілів з електроприводом.Tavascan - концепт-кар CUPRA. Поєднуючи силует чотиридверного кросовера із зовнішністю позашляховика й стрімкістю спортивного купе, концепт-кар CUPRA Tavascan являє собою перший дорожній автомобіль CUPRA з повністю електричним приводом.
CUPRA Tavascan

Віце-президент SEAT з продажів і маркетингу та генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths) заявив: «CUPRA Tavascan - разючий концепт-кар, який демонструє надзвичайний потенціал бренду. Його великі розміри, спортивний дизайн, вишуканий інтер'єр та досконалий з технічної точки зору двигун являють собою важливу віху на шляху, який вже подолано CUPRA».

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.